| C94 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa vizionez Campionatul European de Gimnastica de la Bruxelles 2012? Scuzati categoria, dar nu am gasit una mai potrivita.Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Azi, stiu sigur ca a fost transmis pe TVR 2, la ora 16 pana la 18.30. Eu m-am uitat, deci nu-mi dau cu presupunerea. Maine este iar, tot pe tvr2, dar la ora 15! E si ultima zi de campionat...

Ps. Sincer, pana azi nu stiu sa fi fost transmis pe vreun canal. Am cautat peste tot si ieri si alaltaieri.Nimic, nici o transmisie.