| alwaysStyles a întrebat:

Buna stie cum il cheama pe actorul coreancare a jucat in furtuna la palat /printul mostenitor si care a jucat in cronicile frumoasei luptatoare /hwang bo. cine stie primeste fundita

5 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Lee Seo Jin, il ador pe actorul asta:X:X:X

| Andreea114820 a răspuns:

Lee seo jin

| nana a răspuns:

Salut verena11. Filmul Printul mostenitor, are in distributie actori de mare clasä. Exemplu-Omar Sharif(care a avut rolul lui Hans Canon ), Vittoria Puccini(in rolul lui Mary Vetsera) si altii, iar cel care te intereseazä se numeste Max von Thun si a jucat rolul lui Rudolf.Filmul s-a numit Kronprinz Rudolf. Ästa este räspunsul pe care il asteptai, asa cä merit fundita? Pup. nana

| YoYoXoXoXD a răspuns:

Cumva Lee Seo Jin?

| CurcubeuInCulori a răspuns:

Seo-jin Leehappy