| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a întrebat:

Cui i-a placut furtuna la palat? si cui ce va placut mai mult? ce credeti despre noul serial secretele de la palat? dar despre cronicile frumoasei luptatoare?

Răspuns Câştigător
| allena a răspuns:

Furtuna la palat a fost un serial foarte delicat.Secretele de al palat este si el foarte frumos. M-am uitat pe internet si am vazut ca Bi-Dam are sa moara.Am plans.

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Un serial superb care m-a facut sa incep sa citesc despre istoria coreei

| iuandfto a răspuns:

Mi-a placut foarte mult dar si Secretele de la palat imi plac. La Cronicile frumoasei luptatoare nu prea ma uit (am vazut doar 2 episoade ). Tie iti place serialul Secretele de la palat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai uitat sa pui niste liniute (cratime) in text.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furtuna la palat ramane preferatul meu.Secretele nu au avut culoare la inceput insa s-a intamplat minunea:a aparut bi dam care a dat viata filmului.Sigur ca si deokman joaca remarcabil dar bi dam este cel care i-a pus in evidenta rolul.Cu privire la cronici inca nu ma pot obisnui sa il vad pe san (lee seo jin)cu alta fata. E un film dragut dar nu la nivelul giuvaerului, furtunii si secretelor.

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* explică:

Scz da intelegeti voi m-am grabit sa scriu... intelegeti voi

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* explică:

Mie imi plac toate nu conteaza care este dar sa fie cu actorii cu care ii prefer atat de mult