| Girly97 a întrebat:

Stiti cumva cand o sa poata fi difuzat filmul "Isus din Nazaret" anul acesta? Stiu ca in 2014 sarbatorim impreuna Pastele, dar vreau sa stiu cand se va da filmul ca vreau sa ma uit. Nu ratez NICIUN an! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Incerca sa il cauti pe net...eu ieri m-am uitat la ptimile lui isus dar nu ti-l recomand pentru ca e foarte dur si violent si plangi mult... daca nu ai peste 18 ani nu e bine sa il vezi.

| Girly97 explică (pentru XxBlueRosexX):

Nicio grija, draga mea. Eu ma uit la acest film de la vreo 10-11 ani, Nu este violent, ci ne aminteste de viata Mantuitorului. Si, nu am gasit deloc cand va putea fi vizionat pe Internet...

1 răspuns: