| AndaPandaMaria120819999 a întrebat:

Stiti cumva (dintre cei care au vazut filmul "The Covenant") daca este si o a doua parte a filmului? Va rog :*

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Din pacate nu, este doar o singura parte. Pacat ca mi-a placut foarte mult, Steven Strait este un actor minunat.Ar trebui sa fie promovat mai mult. O zi buna happy

| AndaPandaMaria120819999 explică (pentru DayByDay):

Dar alt film sau serial in care sa apara unul dintrecei patru actori din ''The covenant'' mai stii?

| DayByDay a răspuns (pentru AndaPandaMaria120819999):

Da happy Cu Steven Strait : After (I) (2012), 10,000 BC, Undiscovered, Sky High.

| AndaPandaMaria120819999 explică (pentru DayByDay):

Multumesc:*

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu, nu este.

P.s.: Stiai ca in film a jucat si un roman?