| sarah98 a întrebat:

Stiti niste seriale(romantice) interesante?
P.S.:Fara prostii.

Răspuns Câştigător
| Elena_9064 a răspuns:

Boys Over Flower( baieti de bani gata) (SUPERB)
The Vampire Diaries, (Dragut),
Playful Kiss. (CEL MAI TARE).

| sarah98 explică (pentru Elena_9064):

Boys over flower l-am vazut si mi-a placuthappy

| Elena_9064 a răspuns (pentru sarah98):

Ooo foarte bine. Iar Playful Kiss este tot cu un actor din Boys over flower adica Ji Hoo ( Kim Hyung Joong) (Cel blond). Iar Boys over flower este si el un serial superb sper sa il vezi si sa iti placa. Pwp pa-pa

5 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

The Vampire Diaries,Mândrie şi prejudecată,Moştenirea,Prietenii tăi, Elisa, Kyle XY, Moonlight, Grey’s Anatomy. Sper ca te-am ajutat.

| AnaaMaria1995 a răspuns:

The Vampire Diaries e un serial foarte frumos care merita vizionat

| Dalma_6361 a răspuns:

Gossip girlhappy