| Alexutza09 a întrebat:

Stiti vreo comedie sau un film de groaza care sa merite sa fie vizionate?

Răspuns Câştigător
| TheArtIsMyDrug a răspuns:

Uitat-te la Grown Ups 1, 2... sunt mai multe si toate mi-au placut(e comedie). Stii filmele acelea de comedie in care nu mai poti sa te opresti din ras? Daca nu, uita-te! Sau mai era The three stooges si Al naibii tratament ambele filme de comedie

4 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

How high, little man si norbit, filme de comedie ce merita cu adevarat vizionatewinking de groaza scourge, scream 1, 2, 3, 4

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Comedie:home alone toate
horror:mirrors 1 si 2

| CrazzzyA a răspuns:

Comedie : The Dictator
Horror : Silent Hill

| ClaudiuGoosty a răspuns:

Pai comedie iti recomand filmele cu Jim Carry s-au cum sa scrie cum ar fi Dumnezeu pentru o zi si de groaza SAW 1, 2, 3, 4, 5,6,7,3D