| denisu2000 a întrebat:

Stiti un film de groaza sau de comedie?

Răspuns Câştigător
| Raluka98 a răspuns:

Comedie:
Profa rea, dar buuuna
Domnisoarele de onoare
Iubit de imprumut
Nasa
Nevasta de imprumut
Fara obligatii
Pacatoasa
O familie de cosmar
Tu, din nou!
Diavolul se imbraca de la Praga
Vrei sa te insori cu mine?
Scrisori catre Julieta.
Groaza:
Ritualul
Demon
Setea
Orfana
Orfelinatul
Cazul 39
Ceilalti
Tarata in iad
Ultima casa pe stanga
Cutia
Oglinzi malefice
Carantina
Jocuri stranii
Crime online
Ultima iarna.
Funda, te rogggg

8 răspunsuri:
| Ellaa98 a răspuns:

Salut! film de groaza: ''Scary movie'' sau ''Orfana'' si comedie ''Home Alone''.

| Dean1996 a răspuns:

De groaza:
Dead silence
Comedie:
Top secret[1984]

| LittleGirl_8468 a răspuns:

Jennifer's Body [Corpul lui Jennifer] e o combinatie intre horror si comedie. Pe mine ma amuza mai mult.laughing

| KaRioKa a răspuns:

Da de groaza: the fourth cand, si case 39, si comedie scary movie 5 (2011), fara obligatii, si domnisoare de onoare,, funda pls?

Răspuns utilizator avertizat
| ionaxel a răspuns:

Scary movie

| Anonimus_6253 a răspuns:

De comedie: Diary Of A Wimpy kid1[jurnalul unui pusti1]; Diary Of A Wimpy Kid2[jurnalul unui pusti2]. Eu le-am vazut si sunt destul de bunehappy. Da-mi te rog funditalove struck. Daca imi raspunzi si mie, iti dau inapoi:*.

| Roman_6508 a răspuns:

Saw (1, 2,3, 4,5,6,7,8,9,10) cred ca e pana la zece. e de goaza.
Norbit (2007) e comedie la maxim