| myru18 a întrebat:

Buna!
Stiti vreun film bun de preferat actiune, fantezie sau horror dar atata timp cat este un film bun nu prea conteaza rolling on the floor
Multumesc anticipat=)

8 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Un horror bun ar fi "Los ojos de Julia" ( 2010) foarte interesant

| Kindly a răspuns:

Fantezie sunt frumoase cele gen : Thor, Percy Jackson. cu zei si fiinte mitologice

| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Daca vrei sa vezi un film bun recomand Friday 13 th 2009!

| faramatania a răspuns:

The Hobbit: The Desolation Of Smaug
The Hobbit: An Unexpected Journey
Pacific Rim
Riddick
John Carter
Byzantium
Dog Soldiers (acț. horror)

| HaKa93 a răspuns:

Cloud Arlas
inception
memento
a beautiful mind
green mile

pot sa iti mai zic daca vrei insa nu cred ca o sa te intereseze

| printesa00 a răspuns:

Daca vrei sa vezi un film bun, iti recomand saw eu l-am vazut si mi-a prins bine.Dar sa stie ca este pe parti.1, 2,3, 4,5, 6,7.8 Apare in 2014.Cred.

| AddushAndrada a răspuns:

American Mary

| bogdanbog25 a răspuns:

Mirrors