| Oti a întrebat:

Buna!

Am dat de un site"desenele copilariei" si am dat de multe desene uitatestraight face dar foarte frumoase.
Cu ocazia asta mi-am adus aminte si de "Familia Trasnita", dar nu am gasit episoade pe niciun sitestraight face
Defapt am gasit un episod dar era in maghiarastraight face. Macar de era in englezastraight face
Cunoasteti cumva un site unde as putea vedea episoade in romana/engleza?
Multumesc!:*Evident site`ul cel mai bun primeste fundita cu siguranta:*

Răspuns Câştigător
| ZapaciLaa a răspuns:

Poti cauta pe siteul http://peteava.ro/ la cauta scrii: married with children.

fundita?:D

1 răspuns:
| Oti explică:

Ti-as fi dat funda avand in vedere ca esti singura care mi-a raspuns la intrebare, insa am cautat cum mi-ai spus dar nu cautam ", arried with the children". Oricum am cautat tot pe acelasi site de ce aveam nevoie si nu am gasitstraight face
Imi pare rau insa nu mi-a folosit raspunsul tau, dar daaca ramai singura in continuare iti voi da tie funditabig grin