| anonim_4396 a întrebat:

Am facut rost de toate seriile Willy Fog dublate in romana (Ocolul pamanutlui în 80 zile, Calatorie spre centrul pamantului si 20000 leghe sub mari) si vreau sa le incarc pe youtube, dar fiecare episod dureaza 25 min.iar incarcarea dureaza 2 ore pentru fiecare. Se merita sa le încarc sau nu mai exista interes? Desenele astea se difuzau prin 2004 pe Minimax.

24 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Calatorie spre centrul pamantului = cred ca se merita, restul NU prea = parerea mea! Bafta!

| AdycuThebest a răspuns:

Daca chiar nu ai ce face. poti sa le incarci.winking

| notyourbusiness23 a răspuns:

Ai seria Willy Fog? Nu cred :o Incarca pe YT in jurul lumii in 80 de zile♥ Te rooog, te rog, te rog.

| RobertMoon a răspuns (pentru notyourbusiness23):

Http://www.youtube.com/user/MrTzRa/videos

Arunca o privire aici, Episodul următor din ocolul pământului în 80 zile vinerea asta. Până atunci uita-te pe ce vrei de pe canal.

| notyourbusiness23 a răspuns (pentru RobertMoon):

Ahhh, deci tu esti IRoberto de pe Youtube... Am vazut ca ai incarcat 7 episoade dar sunt subtritate..Ma gandeam ca sunt dublate in romana...*Am lasat u comentariu la unul din episoade. Maria Ackermanhappy*

| marian222 a răspuns:

Da si mie desenele....plzzzzzz...daca le mai ai

| Constantin_Lupu_1995 a răspuns:

Mai exista vreo sansa sa mai ai episoadele?
As vrea sa le iau si eu

| RobertBydeway a răspuns:

Spune-mi te rog de unde ai făcurt rost de ele, aşi dori tare mult să le văd, eu propun sa le postezi si pe youtube

| RobertMoon a răspuns (pentru RobertBydeway):

Salut am postat acum 1 saptamana episodul 1 pe youtube cauta asa: willy fog 20000 leghe sub mari il gasesti acolo, iar de unde am facut rost scrie in descrierea videoclipului.

| RobertBydeway a răspuns (pentru RobertMoon):

De la Minimacx? Păi cum?

| RobertBydeway a răspuns:

De la Minimax? Păi cum?

| Dragomir_Serbana_2000 a răspuns:

Daca e dificil sa le incarci, trimite-le mie si le incarc eu. Eu, ce e cert, inca mai am interes pentru ele si banuiesc ca mai sunt si altii care sa aiba interes pentru ele. Chiar daca dureaza, orice lucru, inclusiv si cele mai marunte, merita si isi au semnificatia. Cum e vorba aceea "Buturuga mica, rastoarna carul mare!".
De asemenea, banuiesc ca exista si acum copii din generatiile mai noi care sa fie curiosi cu privire la ele... happy

| Florentin_Bogdan_1998 a răspuns:

Poti face rost si de Tom Marele Calator care se difuza inainte?

| Florentin_Bogdan_1998 a răspuns:

Da normal punele pe toate episoadele dar si pe cele cu willy fog calatorie in 80 de zile.

| RobertMoon a răspuns (pentru Florentin_Bogdan_1998):

Intra aici, am postat deja TOATA seria cu 20.000 leghe sub mari si primul episod din Inconjurul lumii in 80 de zile în original, subtitrat de mine cu un prieten https://www.youtube.com/user/MrTzRa/videos Tom Marele Calator nu vreau sa fac rost de el ca nu imi place, si oricum nu l-a prins multa lume, am facut rost de Babar daca mai ti tu minte un desen difizat pe Minimax in 2003-2004 cu niste elefanti, lucrez la el...

| Ionela_Cristina_1998 a răspuns:

Buna mai ai desenele cu ocolul pamantului in 80 de zile si calatorie spre centru pamantului, le poti pune pe youtube? chiar as vrea sa le revad

| Ionela_Cristina_1998 a răspuns:

Buna mai ai desenele cu ocolul pamantului in 80 de zile si calatorie spre centru pamantului, le poti pune pe youtube? chiar as vrea sa le revad.

| IonBravu a răspuns:

Salut, ma intereseaza si pe mine cele 3 serii cu Willy Fog dublate (chair si partial) in limba romana. Pe YouTube nu sunt toate episoadele, iar pe canalul MrTzRa nu apare nimic. Astept raspuns aici pe thread, sau in privat. Multumesc mult!

| Neagu_Carmen-Madalina_1993 a răspuns:

Da. Le caut de ceva vreme!

| RobertMoon a răspuns (pentru Neagu_Carmen-Madalina_1993):

Www.youtube.com/mrtzra 4 episoade sunt subtitrate de mine, apasa pe CC cand deschizi videoclipul.

| Aandrea1997 a răspuns:

Heeei big grin. Stiu ca e destul de veche postarea, dar sper sa primesc totusi un raspuns. Ti-am accesat canalul de YouTube, dar nu gasesc episoadele sad.Mi-as dori foarte tare sa le gasesc, mi-ai putea spune unde le pot vedea? As vrea sa vad ambele sezoane daca e posibil, desigur.Multumesc anticipat!

| Elena_Lavy_2001 a răspuns:

Da, merita...
Sunt multe persoane care vor sa revada acest desen animat.

| Istvan_Nistor_1997 a răspuns:

Eu te-as ruga sa pui unele episoade din ocolul pamantului, pentru ca as dori sa ascult muzica in romana, pentru ca pe Youtube este doar in engleza si as dori sa ascult in romana, pune te rog frumos daca ai putea.