| Stella17 a întrebat:

Buna sunteti fani Naruto? de cine va place din Naruto?

9 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Mie imi place de: deidara, gaara, temari, naruto si tobi (obito) big grin

| Zendaa a răspuns:

Hmm,îmi plac multe personaje deci aş face un top 10.
10.Sakura-din Shippuden a devenit mai puternică, mai silitoare, mai concentrată şi de ce nu, mai deşteaptă decât Sakura care se închina la Sasuke.
9.Pein-de obicei mă atrag personajele cu un trecut trist şi care luptă pentru supravieţuire
8.Sasuke-cum am spus şi la Pein, personajele cu un trecut trist sunt foarte interesante, dar nu îmi place foarte mult pentru indecizia lui(serios acum, îţi ucizi fratele şi apoi vrei să îl răzbuni prin a ucide un sat?)
7.Itachi-l-am urât până ce s-a aflat adevărul despre faptele lui.Şi apreciez faptul că a ţinut mult la Sasuke şi nu a putut să îl ucidă.
6. Tsunade-pe lângă faptul că mai la toate scenele cu ea mor de râs, a demonstrat că a avut puterea de a ajunge cea mai respectată femeie din Konoha.
5.Gaara-Parcă ar fi geamănul lui Naruto în legătură cu trecutul lui.Mă bucur că au devenit prieteni.
4. Minato-un om care şi-a dat viaţa pentru copilul său, asta spune tot!
3.Naruto-trecutul său mă impresionează, dar mai ales devotamentul lui pentru a ajunge cel mai bun!
2.Hinata-şi-a riscat viaţa pentru Naruto(de 2 ori) ceea ce demonstrează curaj şi un suflet foarte hotărât.
1. Kushina-cred că Naruto moşteneşte devotamentul de la ea.A luptat să ajungă cea mai bună, de aceea ea se află pe locul 1!

| 拉维尼亚 a răspuns:

Temari
Deidara
Gaara
Konan
Sasori
Itachi
Pain
Sasuke
Karin
Sai

| NicoClaudita a răspuns:

Sasukeeee :X:X

| pipluup a răspuns:

Hinata si gara:X

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Naruto, povestea lui trista m-a impresionat. Am fost fanul lui chiar cand era cel mai prost Ninja dintre toti, si a ajuns sa fie cel mai bun. Respect la el taria de caracter.

| Steven100 a răspuns:

Itachi Uchiha e preferatul meu.

| Camellie93 a răspuns:

Da sunt fan, imi place de :
Hinata Naruto Gaara Tenten Neji

| Robert68 a răspuns:

De neji hyuuga