| adytzyka a întrebat:

Cui ii place Naruto? De cine va place? Dc? Care sunteti fani naruto trimiteti-mi un mesaj cu id-ul vostru.va pup

10 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Clar mie! Sasuke si Sakura si restul fetelor, dar nu toate si de mama lui Sasuke Mikoto.Pentru ca Naruto e un anime bestial!

| TootydeCool a răspuns:

Mie imi place
ohoo o gramada!:
kakashi, sakura, temari, sasori, gaara, shikamaru,...,
eu id meu lady_dya27@yahoo.com

| Bezea a răspuns:

Imi placea naruto candva...in ultima vreme a inceput sa-mi placa iar(cel putin ultimele capitole din manga). Imi placea mult de Shikamaru cand ma uitam la anime; destept, lenes si totul I se pare ca e impotriva lui si prea obositor ca sa incerce. Plus motivul pentru care mereu avea note mici la teste era pentru ca i se parea ca obositor sa ridice pixul si sa scrie ceea ce mi se pare foarte tare.

| MrSpooky a răspuns:

Mie imi place
imi place de naruto e mereu curajos
si de sakura arata binehappy
Dj_Den_4ever@yahoo.com
asta e id meowinking

| 3my098 a răspuns:

Mie imi place la nebunie naruto big grin
Imi place de Pein din akatsuki Sau mai bine zis nagato happy
Pt ca este singurul anime care ma emotionat big grin

| lSarcastiquel a răspuns:

Mie imi place de Naruto pentru ca este f amuzant, puternic etcc..Sakura e f frumoasa si puternica,desteapta etcc si Sasuke e superlove struck e frumos, destept, puternic, misterios, cool etcc imi place de multi de acolo da cel mai mult ii indragesc pe acestia + Kakashi...

| SongHyeRa a răspuns:

Mie imi place de sasuke pentru ca este foarte frumos si devine foarte puternic de kakashi pentru ca este foarte puternic si dragut:X si de sakura pentru ca este o fata destul de curajoasa mai am multi pot sa spun ca pe toti ii plac pentru ca fiecare are ceva al lor dar in genereal acestea mai este si echipa gaara...:*:*:*

| corby01 a răspuns:

Adysmen_94.nu este id meu...este al unui fan naruto, al fratelui meu

| corby01 a răspuns:

Al meu e just_corby

| mAdY_2971 a răspuns:

Mie,si imi place de Sakura pentru ca e o fata puternica dar nu-i marturiseste lui Sasuke ce simte