| Lipicii a întrebat:

Buna T. p. u! Pe ce canal se difuzeaza acum sezonul 8 din Anatomia lui Grey?

Răspuns Câştigător
| blackrain a răspuns:

Sezonul 8 nu a aparut la noi. pe tr1 a fost difuzat de 2 ori pana la sezonul 6 cred, sau pana a fost impuscat derek, si acum s-au oprit. acum a inceput pe diva dar sa stii ca sunt in episoadele de la inceput, nu cred ca sunt mai departe de sezonul 2. sunt sanse ca sa fie pe diva in continuare cand ajung la sezonul respectiv, dar ma indoiesc. in concluzie, sezonul 8 nu se gaseste la noi

| MDLNA a răspuns (pentru blackrain):

Da,ai dreptate, este sezonul 1 acum.imi pare rau de raspunsul gresittongue

4 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Pe Wikipedia daca te uiti pe caseta aia din dreapta paginii scrie "Canal original:
* ABC (SUA)
* TVR1 (România; 2007-2011)
* Diva Universal (România; 2011 - prezent)"

Deci se difuezeaza pe Diva Universal.

Surse: http://ro.wikipedia.org/wiki/Anatomia_lui_Grey; http://procinema.ro/......erial.html

| MDLNA a răspuns:

Pe Diva Universal, este in fiecare seara de la ora 20:00 de luni pana vineri iar in weekend am vazut ca : sambata este de la ora 19:00 pana tarziu, mai multe episoade care au fost difuzate in timpul saptamanii, iar duminica nu este.

| anabellafeonix a răspuns:

Daca pierzi vre un episod poti sa te uiti pe vplay