| Evanescence16 a întrebat:

Hello, TPU! Imi puteti spune si mie cand se difuzeaza noi episoade din serialul Anatomia lui Grey si pe ce canal? Fundita :X

Răspuns Câştigător
| DontCloseYourEyes a răspuns:

Serialul Anatomia lui Grey se difizeaza de luni pana vineri la ora 20 pe Diva Universal insa incepe cu sezonul 1... http://www.cinemagia.ro/......sal-19867/ Sper ca ti-am fost de ajutor :-D

| Evanescence16 explică (pentru DontCloseYourEyes):

Daca o ia de la inceput e bine deoarece nu am vazut prea mult din primul sezon desi abia asteptam episoade noi... Merci mult :X

2 răspunsuri:
| Gєσяgιαηαα a răspuns:

Buna. Eu te sfatuiesc sa te uiti online la acest serial (si eu ma uit ) si iti sugerez site-ul vplay. ro. Serialul Vizionare placuta. happy