| kitisupercool a întrebat:

Buna,"The vampire diaries" sunt iarasi in vacanta? pentru. ca vineri tot astept sa apara episodul si vad ca nu apare! Funda

Răspuns Câştigător
| AlinnutSsa a răspuns:

Buna!
Da iar sunt in vacanta!
Iau vacanta foarte des x(.
Episodul va aparea pe 20 aprilie.
Succes!

4 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Ti-e dor de Damon? laughing

| M4nu3l a răspuns:

crying Au luat vacantaaaaaaaaa crying crying crying crying crying

| AndreeaKatherine a răspuns:

Urmatorul episod, adica 19, apare pe 20, luna asta happy

| Alifa a răspuns:

1 ei nu sunt in vacanta ci serialul are metoda lor de a esi in vizionare daca nu ai observat
2 The vampire diaries va apare pe data de 19 aprilie
3 iti zic urmatoarele epizoade in sezonul asta
19 serie - 19 aprilie
20 serie - 26 aprilie
21 serie - 3 mai
22 serie - 10 mai
Pe aceste date va aparea cu traducere originala insa eu stiu bine rusa si ma uit peste 2-3 zile dupa aparitia in engleza