| AlinaKity a întrebat:

Bună! Știe cineva unde pot găsi anime-ul dakaretai otoko în română? Îl găsisem acum câteva luni pe un site dar i-am uitat numele sad

1 răspuns:
| Kuroo a răspuns:

Stiu ca era acum ceva timp pe un site numit "AnimeSimatrix" dar cred ca a fost sters. Nu cred ca se mai gaseste. Dar si varianta in engleza e buna. Oricum dialogul nu e asa wow incat sa nu ne prindem de poveste =]]
Dar poti citi manga (ceea ce nu recomand daca nu ai 18+) si poti traduce dialogul, cu toata ca ar fi mult de munca siiii, again, nici acolo nu prea e nevoie de dialog.

Întrebări recente