| crysty1067 a întrebat:

Buna TPU.Acum 3 ani ma uitam pe youtube la videoclipuri care erau gen 10 lucruri, dar erau intr-un apartament si erau doar 3 (o fata si 2 baieti) erau din cluj sau cv de genu si acum nu-i mai gasesc, nushcum ii chema.dau funda celui care imi da un link cu ei.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Warden99 a răspuns:

Http://ilariant.ro/ ilariantii... cred ca de acestia zici. Bafta!

| crysty1067 explică (pentru Warden99):

Asta e mersi mult.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu-i mai gasesti atunci pot fi 2 cauze :
1 - cel care a postat a sters acel clip
2 - acel cont de pe care s-a postat clipul a fost dezactivat pentru ca a incalcat ceva reguli!

| Eduard619 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ehphtX7HJN0 cred ca zici de garsoniera emisiunea lui Vali Dobrogeanu.