| Llolal a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film cica de groaza laughing) si as vrea sa-l mai vad din nou dar nu-l mai gasesc.
Era cu o baba posedata care incerca sa omoare o fata care lucra la o banca pentru ca nu a vrut sa-i de-a un credit la casa iar baba aia a facut urat si aproape a omorat-o in parcare cand a dat fata aceea peste baba laughing). La sfarsit fata aceea a murit cand tocmai vroia sa plece cu prietenul ei intr-o calatorie dar a plecat in iad.complicat rau stiu pls help

2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Drag me to hell se numeste filmul.

| justme1085 a răspuns:

Drag me to hell? raised eyebrows