| anonim_4396 a întrebat:

Hei Acum 3-4 zile am vazut un film care trebuia sa fie de groaza dar pentru mine era amuzant doar ca l-am vazut pe jumatate si as vrea sa il vad din nou de data asta pe tot doar ca nu stiu cum se numeste ca l-am vazut acasa la o prietena.Era despre o femeie nebuna care vedea lucruri neadevarate si era internata la spitalul de nebuni si a venit un barbat care i-a zis c ea e mama lui si femeia vroia sa-i spuna de tatal lui da el nu a vrut asa ca a plecat. Femeia nebuna vorbea cu peretele si peretele a scos mult foc si a creat un incendiu unde toti au murit.Acel baiat dupa o luna s-a dus la spital si a recuperat niste imagini cu ceia ce el credea ca e casa lui si a gasit si un contract al casei. Apoi a plecat cu masina cu prietenul lui si sotia lui insarcinata.S-au oprit la un restaurant unde inauntru erau poze cu acea casa si vanzatoarea le-o zis unde se alfla (vandatoarea era doamna Depni din Bafta Charly ) casa.Pe drum era calce un om (o sal numesc barbat1) da nu la calcat si au mai venit un barbat(2) si o femeie care era sotia barbatului 1 ei stiiau unde e casa, ei au ajuns intr-un loc unde nu mai se poatea sa se mearga cu masina cei 4 baieti sa-u dus si cele 2 fete au ramas la masina. Baieti au ajuns la casa care era darapanata :pup: usile se deschise si o voce spune sa plece apoi a aparut un om ciudat care pana la urma a primit in casa doar proprietarul, de afara prietenul lui ii zi ce ca a expirat timpul si in jurul lor apar oameni ciudati cu topor ...etc deci funda cine stie numele am vazut totus pana au ajuns in oras si nu vedeau pe niimeni dar ei erau acolo, cam pana aici am vazut funda cine stie cum se numeste!

2 răspunsuri:
| SpRiTeHeadShoT a răspuns:

Apasa ctrl+H siti apare istoricul navigatiei pe google. Funda?

| DenisaLoves a răspuns (pentru SpRiTeHeadShoT):

Nu ma l-am vazut acasa la o prietena pe televizorul ei nu pe calcutorul meu si am cerut cum se cheama filmul