| mariatina a întrebat:

Anu trecut am vazut un film, dar nu stiu cum se numeste ( iti povestesc). o familie sau dus la un rau. acolo fata lor statea langa apa cand (a dat pub). a disparut. atunci a aparut in casa familiei o fata (fantoma) si mama fetei stia ca-i cea rau cu ea dar tatal nu era de aceeasi parere. intr-o zi mama si-a dat seama ca ea a omorata pe fiica ei si a vrut sa o arunce pe fata in apa (acolo "a murit" prima data si stia ca fata ei o sa vina in apoi, dar a cazut si ea deoarece a venit tatal si i-a spus sa nu o arunce si a oprit-o infine. ea "a fost dusa " in lacul in care fata vroia sa o omoare. si mai este, la sfarsit fata (sarah fata buna) a venit in apoi, dar in corpul ei era fantoma. si sarah a ramas cu tatal ei desi mama ei era mereu pe acolo si fantoma putea vb cu ea. era pe prima TV.
cine stie cum se numeste?
imi povestiti din filmele de groaza pe care le-ati vazut? Multumesc

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Dark(2005)-Viziuni întunecate http://www.primatv.ro/filme/intunericul.html Adevărat,filmele de groază trebuie văzute,nu povestite,altfel se duce tot suspansul,încearcă Shutter, White Noise, Mirrors 1+2, The Grudge 1-3, Kairo(Pulse), Paranormal Activity 1+2, The Devil’s Backbone,Gin Gwai(The Eye), Apartment 1303, Session 9, Lake Mungo, My Soul to Take, Devil

| kleorys a răspuns:

De unde sa incep iti dau cateva titluri de filme pe care trebuie sa le vezi daca iti plac filemele de groaza : Final Destination 1, 2, 3,4; Wrong turn 1, 2; Chein letter, The ring (acesta e asemanator cu cea pe care ai povestit tu); jennifer's body; ghost ship; The Texas Chainsaw Massacre; jeepers creepers 1, 2 ( daca vrei sa ti fie frica); The Tournament e suuuperr!; The ruins e tare!; The descent super! Acestea nu se pot povesti trebuiesc vizionate! Vizionare placuta!

| PuffyPufosul a răspuns:

Cred ca a fost fain filmul... eu ma uit la fenomene stranii pe discovery poate te ajuta