| melittlelioness a întrebat:

Ador filmele de dragoste(exemple: A walk ti remember, If only, The client list, Autum in NY...), insa in ultimul timp nu am reusit sa mai gasesc niciun film bun. Numai pocnitori
Imi puteti da voi cateva titluri de filme de nota 10 precum cele enumerate de mine mai sus?
Funda+vot pentru cel mai bun raspuns, si vot tuturor celor care raspund...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GucciPucciGucci a răspuns:

Buna, dupa parerea mea astea sunt cele mai frumoase filme de dragoste pe care le-am vazut vreodata: The vow, The time traveler's wife, P.S. I love you, Blue lagoon.The awakening, Upside down, The holiday, Just like heaven, The lost valentine (si acest film m-a impresionat cu adevarat asa ca merita sa-l vezi), Love and other drugs. Mai sunt si altele dar deocamdata sper sa te bucuri de astea!

| thelowe a răspuns (pentru GucciPucciGucci):

Iti multumesc din suflet pentru tu ar trebui sa primesti funda.filmul asta este foarte foarte frumos.iti multumesc din nou

| thelowe a răspuns (pentru GucciPucciGucci):

Pentru the lost valentine big grin( nu stiu daca se vede in mesajul anterior)

| GucciPucciGucci a răspuns (pentru thelowe):

Cu placere! Este intr-adevar un film emotionant si mie mi-a placut teribil. Si iti multumesc pentru apreciere!:*

| GucciPucciGucci a răspuns (pentru thelowe):

Incearca si '' The vow ". Mie mi-a placut mult si acesta. Si s-ar putea sa-ti mai placa si First 50 dates.

| thelowe a răspuns (pentru GucciPucciGucci):

Nu ai pentru ce sa imi multumesti, chiar un film emotionant si foarte reusit. apropo, le-am vazut pe amandoua care mi le-ai mai recomandat. Eu iti recomand Knight and day-tom cruise si cameron diaz, killers, the proposal, this means war sau mr and mersi smith, sau get smart.de dragoste mi-a placut upside down, the lake house.

| GucciPucciGucci a răspuns (pentru thelowe):

Merci mult! Chiar am sa ma uit la ele si, daca ai nevoie, pot sa-ti mai dau cateva filme frumoase. Oricum ma bucur ca ti-au placut! Asta inseamna ca mai sunt si alte persoane care imi impartasesc gusturile in materie de filme.

| thelowe a răspuns (pentru GucciPucciGucci):

Nu ai pentru ce! sper sa iti placa! big grin da, chiar mi-ar mai place sa imi mai dai cateva filme.imi plac gusturile tale big grin

14 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Sweet November, Becoming Jane. Si o recomandare pe care o fac cu drag, un film care mie mi-a placut mult: Kites.

Răspuns utilizator avertizat
| ghostbusters a răspuns:

Ghost-Fantoma mea iubita
The Notebook
500 days of summer
You've got mail
Pretty Woman
The Lake House

| thelowe a răspuns:

Knight and day-nu doar dragoste, ci si actiune cu cameron diaz si tom cruise, superb filmul
killers
get smart
love story
ps:i love you
upside down
the proposal-superb, comedie romantica
crazy stupid love
the lake house
this means war-trebuie sa-l vezi
lying to be perfect
50 first dates
it's a boy girl thing

| melittlelioness explică (pentru thelowe):

Iti multumesc foarte mult pentru aceste filme..majoritatea le.am vazut, si stiu ca sunt fff bune, iar pe restul' am sa incep sa le vizionez.din pacate nu pot oferi decat o fundita, dar sper ca multumirile mele sa fie suficiente..PS: am si votat raspunsul tau.

| thelowe a răspuns (pentru melittlelioness):

Normal ca sunt suficiente, si iti zic: cu placere happy
toate cele bune!

| Fnnyn a răspuns:

Mie personal mi-au placut: Time Traveller's Wife
Silver Linings Playbook
Sense and sensibility