| eutunoilafilm a întrebat:

Am ajuns de curand senior pe TPU si la fiecare raspuns dat imi pune patru intrebari(ex:Intrebarea este in categoria potrivita? Bun sper ca ati inteles pana aici.Acum sa va explic ce nu am inteles:Ultima intrebare:Ai postat-o pe prima pagina? Ce vrea sa zica aceasta intrebare?
Va rog frumos! Dau FUNDA! Multumesc anticipat!
Scuze de categorie dar nu stiu ce naiba nu-mi afiseaza si categoria Totul despre TPU.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu tu trebuie sa o postezi pe prima pagina, te intreaba doar daca ai posta-o(ai vrea sa fie postata) pe prima pagina, nu daca ai postat-o. Numai bine!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Adica daca ai pune tu aceea intrebare happy

| pwp a răspuns:

Ai posta-o? bifezi DA
N-ai posta-o? bifezi NU

| zuzualina a răspuns:

Prima pagina e pagina principala, fara categorie, unde iti arata intrebari din toate categoriile

fundita?

| eutunoilafilm explică:

Dar cum adica sa postez un raspuns pe prima pagina?