| Yamx a întrebat:

M-am chinuit 10 minute sa trimit o amarata de intrebare. Prima data nu m-a lasat sa postez la Adolescenti, apoi nu mi-a mai aratat nicio categorie, apoi cand in sfarsit mi le-a aratat categoria Adolescenti nu mai aparea. straight face A trebuit sa postez la alta. Ce naiba e asta? Si va mirati ca nu se posteaza la categoria potrivita. straight face

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt multe bug-uri în ultimul timp.
Răbdare multă îți doresc!

P.S. Dacă nu mă vezi o săptămână-două, înseamnă că mi-am aruncat laptop-ul pe geam, de draci...

| TPU.ro a răspuns:

Ieri serverul a avut ceva probleme. Daca te mai lovesti de asemenea situatii, ne-ar ajuta tare mult sa ne trimiti niste capturi de ecran pe contact@TPU.ro

Alexandra - TPU

| Woodenpints91 a răspuns:

Bun venit pe TPU... lăsaţi-vă creierul în cufărul de la intrare.

| WweEdge a răspuns:

Nu stiu ce s-a intamplat, probali TPU este prea incarcat...eu nu am putut posta si raspunde la nici o intrebare doua saptamani. Ooooffff grea e viata!