| Valy800 a întrebat:

Buna TPU am auzit ca dupa ce se termina Naruto Shippuden apare Akkipuden este adevarat thinking

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Si eu am auzit asta de n ori, dar deocamdata nu exista niciun anunt oficial. Zvonurile spun ca in Akkipuden Naruto si Sakura vor fi ANBU. Ramane de vazut ce va hotari Hishimoto. Oricum Shippuden va mai dura ceva...

1 răspuns:
| Dracuqe a răspuns:

Da, este adevarat.
In Akkipuden, Naruto nu va mai avea umor, va avea costumul celor din clanul in care era Itachi...
Cred ca la Akkipuden nu ma voi uita.
Funda?