| maria4567 a întrebat:

am azut un film pe AXN nu mai stiu cum ii zicea dar va zic cum a fost.erau niste parinti care ieseau la plimbare cu copii si numai un minut ii lasau de mana si dispareau. ajungeau la un camin de copii care era sub o casa.acolo era o femeie care daca nu erau cuminti ii bagau intr-o cutie si ii ardeau. mai stiu numele unor doi copii charlie si aimee. dar pana la sfarsit charlie copilul cel mai mare a impuscat-o cand a vrut sa ii arda.pana la sfarsit din nu stiu cati de copii au mai ajuns doar 3 la familiile lor. fundita si vot.happy

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Nu era film, a fost un episod din Minti criminale, sezonul 5, episodul 16, episodul se numeste Mosley Lane http://www.youtube.com/watch?v=k_HE1RQy9sQ