| mika3la a întrebat:

Am hotarat cu cativa prieteni sa ne uitam la niste filme de groaza pentru ca vineri este in data de 13. Intrebare: Care film va speriat cel mai tare? p. s.: filmul sa fie chiar de groaza cu sange, cu oamenii desfigurati, etc. Multumesc!

25 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Pai daca tot va uitati pe data de 13 si cade vineri se potriveste exact Friday 13big grin

| LauraMB a răspuns:

The grudge1, 2,3, Dead Silence, Drag me to hell...

| Konata a răspuns:

The exorcist,texas in chainsaw massacre,jaws,audrey rose, the hills have eyes, the amityville horror.dar cel mai scarry e the exorcism of emily rose pentru ca e dupa adevar si exista si inregistrari cu ea in care era posedata.mai sunt si 11-11-11,the rite, mirrors...si mai e o emisiune fenomene stranii,the grudge,devil inside,psycho,the shining,sixth sense,the others,the other,pet sematary,the sentinel,the omen,jeepers creepers,texas chainsaw massacre,the hills have eyes,body bags,deliverance,the blair witch,the house by the cemetery,carrie,children of the corn,poltergeist, the exorcist, IT
Funda? plzzhappyvizionare placutadevil

Răspuns utilizator avertizat
| Vichtory a răspuns:

Orphan,mmm...mi-e frica deja((
funda?

| Scherimuvi a răspuns:

Til spun acum daca vrei iti dau sa te uiti la el
Haute Tension
http://www.filme-top10.blogspot.com/......itrat.html
Nu cred ca o sa ajungi sa vezi si finalul

| xlollypop a răspuns:

Saw,wrong turn,haute tenssion, captivity, 11-11-11, destinatie finala, carantina, the exorcism of emily rose(dupa adevar)masacrul din texas(si asta tot dupa adevar)sper ca te-am ajutat:*:Xfundita?

| andreeei a răspuns:

Uita-te la the ring 1 si 2 si nu o sa mai dormi cateva zile si in nici intr-un caz nu o sa mai raspunzi la telefonlaughing, dar ca sa fie mai frumos uita-te seara. bafta

| MirunaC a răspuns:

Wrong turn 4, Final destination,Mirrors, Eden lake, Saw

| Roxysad a răspuns:

N-am uitat ce-ai facut asta vara sau Craciun negru
al 2-lea e ffff infiorator. sper sa-ti placa
funda?

| nosferatu15 a răspuns:

Dracula le are pe toatehee hee

| mariusQ a răspuns:

Pai incearca demonul insulei sau apocalipsa (un film cu indieni de groaza, o sai vezi inima smulsa din piept la unu) a si piranha 2 sper ca te-am ajutat.

| Ela234 a răspuns:

Misterul gemenilor 2009

| PatrickJ a răspuns:

Oh yeahh oameni desfigurati...pai "My Bloody Valentine" mi s-a părut tare happy

| princesSheart a răspuns:

Cel mai de groaza.si cu mult sange e MIRRORS. va mai puteti uita si la cabana diavollului, the ring, black christmas, ultima casa pe stanga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data de 13 e la fel ca oricare data! Nu are o anumita semificatie! Superstitiosii o cred zi cu ghinion chiar daca nu este asa!

| Anonimgirltpu a răspuns:

Coborarea, Blestemul si 30 de zile de intuneric.

| deeDEE1269 a răspuns:

Daca aveti tupeu sa va uitat va zic niste filme din top 10 Wrong turn 1 2 3 4 The Grudge The Hills have Eyes 1-2 Vizionare placuta

| al3utzu a răspuns:

Toata seria SAW(1-7).Fundita?

| Frontal a răspuns:

Seriile de filme Saw sunt cele mai groaznice. Este groaza pura. Incearca Saw 7 sau 8. Este sange in adevaratul sens al cuvantului.

| MarcuDany a răspuns:

Am 13 ani. uitata la Grave Encounter. E calumea filmu. Se face ca niste vanaori de fantome vor sa investigheze intr-un spital de nebuni unde se petrec lucruri stranii. La inceput echipa intreba niste oameni din apropiere daca au vazut sau auzit ceva mituindui pe cativa care nu stiau nimic cu bani in schimbul catovar vorbe ca au vazut si auzit ciudatenii in jurul spitalului. Echipa intra in spital. Ei au vrut sa stea inchis in spital pana la 6 dinineata, pana atunci intamplanduse ciudatenii si rand pe rand au disparunt. Uita-te ca merita. Si asta ce tiam spus nu e tot filmu. Uita-te la el si vei vedea ce se mai intampal. http://www.youtube.com/watch?v=g8FBRATbJoA http://www.youtube.com/watch?v=-yvSqkNPZpw Iti zic eu e foarte tare filmu. Funda?

| xCalin a răspuns:

Eu iti recomand "SAW"!happy

| belutzaa a răspuns:

The Grudge este un film de groaza destul de bun big grin

| belutzaa a răspuns:

The Grudge este destul de bun

| dinas a răspuns:

Vineri 13