| Animeking223 a întrebat:

Buna TPU am izionat un anime pe nume Kiss Him Not Me si as vrea sa stiu daca o sa fie un sezon 2.

Răspuns Câştigător
| Adiadictie a răspuns:

Daca ai funde poti sa ami dai si mie. nu stiu de ce. si amuzant te rog. Sezonul 2

2 răspunsuri:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Nu cred.
http://jmangareviews.com/? s=Kiss+Him+Not+Me

| Takishima a răspuns:

Iti plac anime cu baieti care se saruta si se tin de maini hahahha
E tare comic, m- am uitat si eu.
Cel mai draggut mi se pare Nana cand danseaza cu surioara lui sau intra in soc epileptic cand o vede pe Serinuma grasa din nou. Sau Shinomia cand cade in padure si se impeticeste intr-un planta agatatoare. E nereu un "clutz". Si e drahut din cauza asta. Hahha
E plin de faze comice.
Din pacate nu cred ca este si sezonul doi.