| gabriel_9090 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare era de mult un film pe jetix cu niste animale gaste elefanti catei etc si sau nascut niste catei micuti, ei aveau un frate mai mare pe nume rustye(rasty)si catelusi au fost furati de catre 2 oamnei si rustye a plecat in cautarea lor. O catelusa mai mica a urinat pe papuci femeii care iau furat pe micuty si a dat-o afara din masina, rustye a gasit-o si a salvato de un croicodil dupa mai mult timp oate animalele de la ferma aceea au gasit locul unde erau catelusii si sau dus acolo si iau salvat pe micuty a am uitat sa precizez ca in film se aflau 3 copii 2 baietyy si o fata daca stiti cum se numeste filmul va rog sa-mi spuneti daca se poate si cu lin bye.

1 răspuns:
| xXxDanutssaxXx a răspuns:

Ma uitam si eu la el.sincer chiar ca nu mai stiu, dar incepea cu m