| gabriel_9090 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare, era de mult un film pe jetix cu niste animale:gaste elefanti catei etc si sau nascut niste catei micuti, ei aveau un frate mai mare pe nume rustye(rasty)si catelusi au fost furati de catre 2 oamnei si rustye a plecat in cautarea lor. O catelusa mai mica a urinat pe papuci femeii care iau furat pe micuti si a dat-o afara din masina, rustye a gasit-o si a salvato de un croicodil dupa mai mult timp oate animalele de la ferma aceea au gasit locul unde erau catelusii si sau dus acolo si iau salvat pe micuty a am uitat sa precizez ca in film se aflau 3 copii 2 baietyy si o fata daca stiti cum se numeste filmul va rog sa-mi spuneti daca se poate si cu lin bye.

1 răspuns:
| Yummi a răspuns:

Stiu filmul:X da nu mai stiu cum se numeste. parca ceva de genu salvarea catelusilor sau cv de genu