| xDirectioner5 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care vizioneaza Violetta. Cate sezoane din Violetta sunt? Si mai exact de ce se dau reluari din 20 in 20 de episoade?

Răspuns Câştigător
| lunathemoon a răspuns:

Este primul sezon.E adevarat ca se dau reluari din 20 in 20.Sunt 2 sezoane.Va fi si Violetta2.In Spania si argentina e deja.Se dau reluari ca sa poata traduce noile episoade.

2 răspunsuri:
| xDirectioner5 explică:

Multumesc mult VioVioletta, se pare ca tu stii mai multe decat altii despre Violetta, daca poti sa-mi zici daca Leon ( Jorge Blanco ) si Violetta ( Martina Stossesel ) sunt in real impreuna, se supunea ca da dar, pe internet gasesti numai poze cu Stephie Camarena si el. Funda oricum.

| sandra94 a răspuns:

Este doar primul sezon