| Issei9 a întrebat:

Am o intrebare pentru celor care le place anime. Cine stie animeul HighSchool DxD stie sa-mi raspunda poate. Rias si Issei vor fi impreuna? Issei va avea un harem? Issei si Rias v-or face sex? Dar Issei cu Akeno v-or face sex? Dar Issei cu Asia v-or face sex?

2 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Nu frate cum sa faca sex laughing e anime echi nu hentai laughing) cat despre intrebarile pe care le-ai pus nu stie nimeni decat cei ce au facut anime-ul daca vrei raspunsul intreaba-i pe ei desigur daca stii japoneza happy

| Platinumus a răspuns:

Intrebarile astea se pun la categorie benzi desenate...e cea mai apropriata de ce vr tu sa stii (anime), si nu...