| TheAdy1994 a întrebat:

Care stie niste anime-uri super tari gen HighSchool DxD/Campione! (harem/actiune/romance)

4 răspunsuri:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Am animeul perfect uite aici un site http://anime.kage.ro/anime/they-are-my-noble-masters/ e un anime foarte pervers tinete bine! :)

| nighteye a răspuns:

Mie mi-a placut mult Darker than black. Are multa actiune si o tema geniala. Sper sa-ti placawinking

| Coman_Cristi_1997 a răspuns:

Cel mai bun anime dupa Highschool dxd este Date a Live, daca mai vrei animeuri gen te poti uita la To Love-Ru, Hyakka Ryourans, Trinity Seven, dupa parerea mea sunt toate foarte bune happy