| monicutza_5552 a întrebat:

am o intrebare pentru toti happy Ati vazut filmu hachiko a dog's story? cum vi s-a parut? pe mine ma emotionat ff mult, nu ma mai opream din pland! singurul film care m-a impresionat atat de mult... astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| ForEver_2956 a răspuns:

Da,si eu l-am vazut.foarte fain filmuhappymerita vazut! si din el se vede foarte bine si prietenia dintre caine si animal.ca, cainii chiar sunt prietenii nostri cei mai bunibatting eyelashes

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da l-am vazut si este emotionant ...alaturi de titanic. este cel mai bun film pe care l-am vazut!

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Da si eu l-am vazut, si ca si pe tine m-a emotionat pana la lacrimi. Cred ca ar trebui sa ai o inima de gheata sa nu te emotioneze o asemenea poveste. Cea ce m-a impresionat cel mai tare, a fost ca acest film chiar a fost inspirat din realitate. In film se poate vedea ce legatura puternica poate sa existe intre caine si stapan.
A fost un film cu adevarat grozv.:X:X:X

| Georgi_4985 a răspuns:

Da sunt de acord cu tine a fost un film... de exceptie si care sigur te-ar atinge la inima.Si mie imi curgeau siroaie de lacrimi si e unul din filmele mele preferate.Recomand celor care nu l-au vazut.MERITA!