| LoveYouAngel a întrebat:

Care este cel mai trist film pe care l-ati vazut?
La mine, este Hachiko:a dog's story. sad Tocmai l`am terminat de revazut.
Cand eram mica, credeam ca Titanic va fi mereu cel mai cel, si cel mai trist, dar Hachi, l-a intrecut usor. Poate si pentru ca am o anumita slabiciune la animale.
Astept si parerile voastre happy

PSbig grinaca nu aveti nimic bun de spus, atunci nu spuneti.winking Sunt prea trista ca sa ma iau la cearta happy sad

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Traficdeacadele a răspuns:

Nu am reusit sa termin Hachiko, dar am auzit ca este foarte trist. Din ce am vazut, cele mai triste au fost The last song si A walk to remember.

| cosmin2221 a răspuns:

Sunt baiat, si am "Pisat" ochii mai mult de 30 de minute cu o prietena/vecina de aceeasi varsta, incearca si 50/50 si My Girl

PS: La titanic am ras

| LoveYouAngel explică (pentru cosmin2221):

Am sa ma uit si la ele.
SI partea cu Titanicul, m-a facut si pe mine sa rad acum laughing

| Lysander a răspuns:

Sunt băiat dar recunosc că am plâns la 2 filme:

Remember me
şi
Dear John big grin

| thisissolawl a răspuns:

Vad ca-i destul de veche intrebarea, insa fiint legata de filmul Hachiko, n-am cum s-o ignor.
E unul dintre cele mai frumoase filme. Am plans foarte mult de prima oara, iar cand l-am revizionat am plans de la inceput. E un film ce merita vazut.

| maximusy a răspuns:

Changeling sad

| Beauty16 a răspuns:

Mie mi-a placut my sister's keeper eu am plans la el

| Beauty16 a răspuns:

DA Hachiko:a dog's story e chiar super dar foarte trist sad