| danonino1de1capsuni a întrebat:

Deci am vazut un film care m-a impresionat profund. se numeste
hachiko a dog's story voi ce parere aveti? eu chiar am plans la el

Răspuns Câştigător
| dfcsb97 a răspuns:

Da si eu am vazut filmu asta si m-a impresionat foarte tare si la fel ca tine am plans la el pentru ca nu m-am putut abtine... e un film exceptionatl dar pacat ca are un sfarsit trist... acest film este bazat pe povestea reala a acestui caine si a stapanului lui

2 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cand a murit omul acela ( nu mai stiu cum il chema) imi venea sa plang si cum astepta catelul si nu mai venea chiar am plans nu gluma

| melyyy a răspuns:

Da...si eu l-am vazut :X eu care sunt o iubitoare de animale m-a impresionat foarte mult! si stii care-i partea cea mai trista? ca-i inspirat din realitate sad
oriqm superb filmul! :X