| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Am o intrebare referitoare la serialul The Vampire Diaries:

Damon va fi cu Elena?

4 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

Da, va fi ceva intre ei dar nu pentru totdeauna ...Cred ca Elena se va supara pe stefan ca nu i-a spus ce avea in gand.si de suparare se va refugia in bratele lui Damon, deoarece il iubeste si pe el ( adica cum sa nu -l iubesti la cat e de dragut big grin) fuNDA?

| elenaai a răspuns:

Pff. sincer nu stiu daca cineva iti poate da un raspuns concret deoarece nici cartile nu cred ca se potrivesc cu fimu. Momentan ea este ceva de genu Katherine ii iubeste pe amandoi. Sper totusi sa fie cu Damon asa ar fi mult mai frumos, totusi nu poate ramane cu ei doi la un moment dat va trebui sa aleaga, singura solutie e sa pateasca ceva unul din ei, cred. Totusi as vrea sa ramana cu Damon!

| EllaKP a răspuns:

La inceputul sezonului 3, cred ca va fi ceva intrei ei, insa nu stiu sigur

| Roxxy691 a răspuns:

Din ultimele episoade din sez.2, eu am tras concluzia ca Elena va fi cu amandoi. Sicer eu as vrea asa pentru ca mi-ar parea rau de Damon, dar sa fie si stefan pentru ca se vede ca si la el tine. Cum a facut si Kathrine, dar sa nu devina personaj negativhappy