| andreea123deea a întrebat:

Elena Gilbert din serialul The vampire diaries va ramane impreuna cu Damon sau cu Stefan?

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

In carte scrie ca cu Stefan dar eu vreau sa ramana cu Damon

9 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Cartile nu au absolut nicio treaba cu serialul. Serialul doar s-a inspirat.
Mi-as fi dorit mult sa ramana cu Damon, dar o sa vedem pe parcurs ce se intampla.
P.S. se zvoneste ca in realitate ar fi impreuna :X

| cosminaelena99 a răspuns (pentru winchesters):

Nu se zvoneste chiar este!love struck

| elenaai a răspuns:

Chiar nu cred ca te poate lamuri cineva deoarece nu avem cum sa stim ce se va intampla in sezonul 3... si nu cred ca povestea e la fel ca in carti... eu totusi sper sa ramana cu Damon.

| Angyclon a răspuns:

In carte scrie ca va ramane cu Stefan. Totusi, nu poti fi sigura ca serialul va urma exact cartea.

| roxy_9486 a răspuns:

Si eu vreau sa ramana cu damon dar a fost o mica cearta pe tema asta, pentru ca stiti ca autoarea l j smith, ajuta la film si ea vroia ca elena si damon sa fie in preuna dar se pare ca ea a fot data afara si pe langa asta seria de carti va fi continuata de alt cineva iar elena va fi cu stefan iar damon cu bonnie. ciudat si scuze pentru greselile de ortografie

| costin12 a răspuns:

Cred ca va ramane cu Damon. In sez 2 i-a marturisit ca o iubeste dar a facut-o sa uite cu puterea lui de hibnotizare...

| RadAlex a răspuns:

Cel mai bine e sa te uiti la tot filmul. e mai palpitant happy

| DianaGlamorous a răspuns:

Hei. =) De fapt in carte SCRIE ca Elena ca fii la un moment dat cu Damon, apoi iar cu Stefan. Si se termina atunci cand Elena moare si ii pune pe Damon

| nggnlca a răspuns:

Eu tot as vrea sa ramana cu Damon.