| Cristian0002 a întrebat:

In serialul The Vampire Diaries,in ultimele episoade,Damon e cu Elena, sau cu Stefan?

Răspuns Câştigător
| alinaiiiioana a răspuns:

Damon sigur nu e cu stefanlaughing
dar am inteles ce ai vrut sa zici ...si intr-un fel Elena este cu damon cateva episoade dar la sfarsitul sezonului nu mai pot fi impreuna... vesnicele conflicte, principii etc dintre fratii salvatorebig grin

| madupunkt a răspuns (pentru alinaiiiioana):

Aaalaughing)))nici nu am obs ce am scris...da daca ai inteles e bine

6 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Damon sigur nu e cu stefan.

| Crinaaaaa a răspuns:

Poi...inca nu se stie...dar o fata mi-a zis ca este o parte cand Elena recunoaste ca e indragostita de damon, eu sper enorm de mult sa fie cu el, dar e alegerea ei

| madupunkt a răspuns:

Pai e cu damon, dar el o contrange se nu-l mai iubeasca ptc el crede ca ea ii este supusa si nu il iubeste cu adevarat, dorind ca ea sa se duca iar la stefan crying((( chiar imi placea cuplul delena

| andreutzalove2001 a răspuns:

Cu damon pentru ca ea este supusa lui ce ghinion pentru ei.A...si ador serialul acela de fapt imi place tot ce este cu vampiri. oricum cred ca te-am ajutat

| TheVampireDiaries2013 a răspuns:

Pai in sezonul 4 din ultimul episod, Elena si Damon o sa fie impreuna iar Stefan o sa plece, dar pe drum o sa descopere ca are o dublura, pe Silas.