| DillMillGayyeKajen a întrebat:

Am si eu o intreba despre serialul Dill mill gayye! Ridhima in cele din urma il va iubi pe Sid? Sau il iubeste in coninuare pe Armaan? Pe la sfarsitul serialului Sid numai apare? S-a despartit de Ridhima?

Răspuns Câştigător
| lilicutza0009 a răspuns:

Buna! da exista o perioada cand riddhima crede ca il iubeste pe sid, dar dupa isi va da seama ca sentimentele ei sunt doar pentru armaan.sid apare pana in ultimul episod.da sid o sa divorteze de riddhima si ea se va intoarce la armaan.

4 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Ea incearca sa il uite pe Armaan pentru ca e mintita de tatal ei ca Armaan a parasit-o. Tatal sau a facut asta deoarece el nu vrea ca Ridhima sa il astepte pe Armaan ci sa isi continue viata. Si se casatoreste ci Sid din obligatie pentru a salva onoarea familiei. Cu timpul ea o sa creada ca se indragosteste de Sid, Si ininte sa se intoarca Armaan vrea sa salveze casnicia si sa ii spuna lui Sid ca il iubeste, dar in momentul in care apare Armaan isi da seama ca doar pe el il iubeste. Sid o sa vada pana la urma ca ea si Armaan se iubesc si o sa ii lase impace, el o sa divorteze de Ridhima, iar ea o sa ramana cu el in ultimu episod.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| lilicutza0009 a răspuns:

Buna! da exista o perioada cand riddhima crede ca l iubeste pe sid, dar dupa isi va da seama ca sentimentele ei sunt doar pentru armaan.sid apare pana in ultimul episod.da sid o sa divorteze de riddhima si ea se va intoarce la armaan.

| riddhima a răspuns:

Ridhima se casatoreste cu Sid da ea inca il mai place pe Arman.Si divorteaza de Sid, in ultimu episod ea se intoarce la Arman pentru ca il iubeste mai mult pe el decat pe Sid. pls funda puppy dog eyes

| roxanikdulcyk98 a răspuns:

Ridzy are dreptate, Riddhima isi da seama ca el iubeste pe Armaan si nu il poate uita...iar Sid va intelege.