| anonim_4396 a întrebat:

AM si eu o intrebare ce ma nelamaureste despre Dill Mill Gayye! Am vazut ca peste multe episoade ridhima se casatoreste cu sid ...si cumva se intragosteste de el.pentru ca se gandea la el... dar oare de armaan nu mai era indragostita?

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Ea incearca sa il uite pe Armaan pentru ca e mintita de tatal ei ca Armaan a parasit-o. Tatal sau a facut asta deoarece el nu vrea ca Ridhima sa il astepte pe Armaan ci sa isi continue viata. Si se casatoreste ci Sid din obligatie pentru a salva onoarea familiei. Cu timpul ea o sa creada ca se indragosteste de Sid, Si ininte sa se intoarca Armaan vrea sa salveze casnicia si sa ii spuna lui Sid ca il iubeste, dar in momentul in care apare Armaan isi da seama ca doar pe el il iubeste. Sid o sa vada pana la urma ca ea si Armaan se iubesc si o sa ii lase impace, el o sa divorteze de Ridhima, iar ea o sa ramana cu el in ultimu episod.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

1 răspuns:
| riddhima a răspuns:

Il iubeste mai mult pe Arman si se intoarce la el i ultimu episod pls funda puppy dog eyes