| Blair24 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare pentru cei care s-au uitat la Gossip girl ultimul episod, dupa ce Chuck s-a dus la Blair sa o roage sa nu se casatoreasca cu Louis a avut o conversatie cu Serena si cu mama ei iar dupa aia a fost o melodie fara cuvinte, dupa ce a zis ea ca in ciuda tuturor ma voi casatorii cu Louis...stie cineva cum se numeste melodia? Dau funda desigur

1 răspuns:
| rebecaalexya a răspuns:

Marilyn Monroe - Diamonds Are A Girl's Best Friend
Vitamin String Quartet - Never Tear Us Apart
Grouplove - Slow
Wolf Gang - Suego Faults
Vitamin String Quartet - We Belong
The Kooks - Young Folks

Astea sunt toate melodiile care au fost in ultimul episod, deci si cel cautat de tine este printre ele. Numai stiu la care te referi si mi-a fost mai usor sa ti le postez pe toate din ultimul episod happy