| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat de vazut Naruto Shippuuden si as vrea sa ma uit la filme. Intrebarea mea este urmatoarea: sa ma uit la filmele cu Naruto mic sau sa trec direct la filmele Shippuuden? Cei care ati vazut filmele Naruto mic, povestiti-mi putin din ele...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RobertBRC a răspuns:

Sunt 3 filme naruto mic eu am vazut 2 si pe toate din naruto mare.Nu sunt prea interesante cele din naruto mic, intr-un film protejeaza o printesa, dar nu prea merita vazute adic eu m-am uitat din plictiseala, dar cele cu naruto mare sunt chiar interesante.