| AnonimaCool2013 a întrebat:

Am vaazut acum ceva vreme un film, dar nu de la inceput. Era un avion care s-a lovit pe dedesubt si s-a blocat directia sau ceva de genu la avion iar un copil mic a salvat toata situatia. Iar in avion erau mai multe persoane care au inceput sa turbeze, unele sa moara, iar la sfarsit cand copilul a salvat situatia unul din piloti a cazut pe acea gaura din avion. Puteti sa-mi spuneti si mie cum se numeste filmul va rog va implor!

1 răspuns:
| PanaitAnaSofia a răspuns:

Era animație sau normal? Avem nevoie de mai multe detalii despre film