| Adry05 a întrebat:

Buna TPUhappy! A fost astazi in jur de ora 3 si ceva un film pe Pro Tv. Nu l-am vazut de la inceput si nu stiu cum se numestethinking Era un film ceva de genu [din cate am inteles ca am prins la sfarsitlaughing] cu unu "cautatorul" care era indragostit de o preoteasa si ea de el, si ala pleaca cu una sa ajunga sa omoare nu stiu ce stapanlaughing, si aia preoteasa intr-un alt timp se maritase cu stapanul ala si facuse un copil cu el care se dovedise un monstru, si ea a vrut sa-l omoare dar au prins-o si au omorat-o apoi, copilul l-a omorat si pe taicasu [a apropo ei erau vrajitori]. Si ala gaseste mormantul ei dupa ceva vreme si face o vraja cu niste cutii si o readuce la viata. Deci aveti idee cum se numea filmul va rog?big grin.
Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Michelle_5585 a răspuns:

Buna!
Filmul se numeste "Legenda Cautatorului"
A fost de la 14-15.
A fost si cealalta sambata tot la ora asta, poate il da si sambata viitoare.
Bye!batting eyelashes