| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
Am văzut acum câțiva ani prin 2011 pe Minimax 2 seriale si un film și vreau să le revăd.
Păi primul este un serial.
In 2011 era o fata care nu stiu cum o chema ceva cu a dar stiu ce făcea într-un episod a oprit timpul pentru ca a scris un cod pe pc, ea avea un frate mic și el desena pe o foaie și ea din ce desena el se gândea la coduri și chiar erau adevărate. Ea avea și o femeie in pc și vorbea cu ea. In alt episod tatăl ei era la ea in camera și repara ceva și vorbea cu femeia din pc, nu mai stiu altceva despre ea decât ca avea pc și frate mai mic.
Serialul 2, este alta fată care parca parca o chema ceva cu E și era la un hotel plazza și avea și o dădaca cu ea mereu.
3 filmul
Țin minte doar sfârșitul filmului.
Sunt 2 zâne, zână fata și zână băiat care ies afara dintr-o peșteră ceva, afară ploua, pe zână fata o ia o fetiță la un autobuz și pe zână băiat îl la un băiat.

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Eloise la Grand Plaza e al doilea, în rest nu știu, baftă să le găsești pe restul.