| Minionuu a întrebat:

Am văzut acum câțiva ani un film romantic, de dragoste în care e o scena incendiara când o leagă pe femeie la ochi și după barbatul o atinge cu cuburi de gheață, pe burta în jos. cam ăsta se întâmplă.
Acum eu nu mai țin minte cum se numește, dar as vrea sa îl văd din nou!
Dau funda! Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| lovecats123 a răspuns:

Fifty shades of Grey?

| AlexNab0k0v a răspuns:

Probabil Fifty Shades of Grey. Nu te uita. E o pierdere de timp și de neuroni. Mai bine uite-te la niște tutoriale sau citește o carte sau găsește o alternativă mai bună pentru filmul ăsta.

| Minionuu explică:

Nu e fifty shades of gray. E un film mai vechi!