| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut aseara filmul "Omul cu masca de fier" si chiar mi-a placut.Mai stiti cumva altele in genul acestuia? Eu prefer cele medievale. happy Insa sa fie bune.nu doar sa le puneti la intamplare ci sa le si vazut. Fundita. :*

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

The outlander http://www.youtube.com/watch?v=5jgUAA1veNQ
Este o combinate de film intre s. f. si un film medieval
povestea este ca acel baiat care este de pe alta planeta ajunge pe pamant (in timpul medieval) iar el este mult mai avansat decat acei pamanteni, pentru ca pe planeta lui exista deja aparaturi, nave spatiale etc. eu zic ca este interesant filmul.

6 răspunsuri:
| Biank_7620 a răspuns:

Troia big grin

| aumih16 a răspuns:

Omul cu masca de fier misto filmul de cate ori nu l-am vazut si titanic la fel probabil nimeni nu si-a pus intrebarea de ce purta ala masca de fier pai erau gemeni ei unul era bun la suflet celalalt rau la suflet intr-un final dupa multe lupte s-a dovedit ca ala bun merita sa fie rege si nu ala rau mai ales ca l-a omorat pe D'Artagnan ceilalti l-au pedepsit printre ei si fostii lui camarazi Porthos Aramis si Athos ala bun a fost ales rege iar cel rau i-a fost pusa masca de fier pe fata si a fost dus undeva la tara mai exact la nebuni sa fie educat si probabil sa nu primeasca mancare din cauza comportamentului sau asa cum s-a intamplat si prima data cand regele a fost ala rau si ala bun a purtat masca de fier pe fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu...foarte frumos...
OMG am plans si m-am gandit la asta toata ziua.
O noapte cu regele, Dirthy Dancing...crying ce tari au fost.

| Skittles04 a răspuns:

Iron man 1, iron man 2. nota 10 pentru ambele productii

| olivian24 a răspuns:

In The Name Of The King,

| adinutza_2196 a răspuns:

Este un serial "dinastia tudorilor" (the tudors) istoric