| Irinuca98 a întrebat:

Aty vazut filmul OMUL CU MASCA DE FIER? la istorie vrem sa facem o sceneta, si nu stiu exact care sunt personajele daca aty putea sa mi le spunati voi, va rog foarte frumos. si poate si replicile fundita pentru cel mai bun raspuns si complet raspuns... PWP

Răspuns Câştigător
| JesterRO a răspuns:

Cel mai bine e sa te uiti la film. Roaga pe cineva care se pricepe sa-ti ia filmul de pe net, sa te uiti la el, si sa alegi tu replicile care-ti plac mai mult, personajele care-ti plac mai mult, si in felul asta vei fi si originalahappy.
Multa bafta!

1 răspuns: