| Assul_Samir_1997 a întrebat:

am vazut asera un film pe Kanal D erau 2 fete prietene bune si-au facut tatuaj impreuna fata blonda dormea acasa la cealalta fata buneta maicasa fetei brunete era bolnava, iar pana la urma tatal fetei brunete se indragosteste de de cealalta blonda si maicasa cea bolnava moare pana ultima data.nu stiu exact cum se numeste filmul?, a fost aseara 2 Noiembrie.raspuns rapid ofer funda!

Răspuns Câştigător
| LauraEU a răspuns:

Seductie Otravitoare se numeste filmul! happy

| Assul_Samir_1997 explică (pentru LauraEU):

Da asta e, am aflat cum se numea chiar dupa ce am postat intrebarea, dar mersi oricum :*...

| LauraEU a răspuns (pentru Assul_Samir_1997):

Npc happy